خشک کن صنعتی

خشک کن میوه و سبزی

خشک کن گیاهان دارویی

خشک کن چیپس میوه

خشک کن تونلی        STD  1020

خشک کن یکی از قسمت های بسیار مهم در فرایند تولید آجر است. زمان خشک شدن و کیفیت خشت خشک دو پارامتر مهم در فرایند خشک شدن است. 

خشک کن ها انواع مختلفی دارند و به دو دسته کلی اتاقکی (CHAMBER DRYER)    و خشک کن تونلی (TUNNEL DRYER) می باشد. لزوما این خشک کن ها برتری مطلق نسبت به هم ندارند.

از جمله مزایای خشک کن  خشک کن تونلی اتاقکی عدم تنیظیمات در قبال تعدد محصول، زمان فراوان تا خشک شدن محصول به طور کامل، عدم لزوم به تولید کانتینیوس.

اما در کل خشک کن تونلی مزایای فراوانی نسبت به اتاقکی دارد و در قبال مزایای اندک اتاقکی نا چیز است به خصوص تونلی های جدید که بسیار قابل کنترل می باشد.

گروه صنعت آجر فنی طراحی کرده است که جریان لمینار ایجاد میکند که این نوع جریان باعث یکنواختی خشک شدن و در نتیجه کاهش ترک و افزایش کیفیت آجر می شودکه دارای گواهی ثبت اختراع نیز می باشد.

گروه صنعت آجر مفتخر است به داشتن دانش فنی خشک کن  خشک کن تونلی فوق پیشرفته روز دنیا که در این خشک کن تونلی مکانیزم به صورتی است تمامی جوانب خشت ها به طور مساوی در معرض حرارت و دمش قرار میگیرند و تمامی خشت ها به صورت یکسان فرایند خشک شدن را طی میکنند و این سبک خشک کن نه تنها برای آجر مفید است بلکه برای محصولات مشابه مثل سیمان و مواد گچی نیز قابل استفاده است.

خشک کن های تونلی همانند انواع کابینی و نیم تونلی از پرکاربرد ترین خشک کن ها به ویزه برای خشک کردن انواع سبزیها ، میوه ها ، گیاهان دارویی ، سیر و پیاز ، کشمش ، و .... می باشند. ویژگی عمده  خشک کن تونلی ظرفیت بالا به علاوه چند منظوره بودن یا تنوع قابل توجه در انواع محصول تولیدی می باشد.

خشکاندن مواد در این خشک کن تونلی با استفاده از هوای گرم فیلتر شده با دما و میزان کنترل شده خواهد بود . این خشک کن ها از دو ناحیه حرارتی مستقل تشکیل شده اند و به روش نیمه پیوسته کار می کنند. ماده مرطوب روی سینی های مخصوص بارگیری شده و توسط واگن هایی به داخل خشک کن تونلی هدایت می گردد و پس از طی طول تونل در زمان مشخص ،محصول خشک شده از انتهای خشک کن تونلی خارج می شود.

دما و رطوبت توسط سنسور ها و تجهیزات بسیار دقیق کنترل می شود. حرکت واگن ها به شکل مکانیکی و با سرعت قابل تنظیم صورت می گیرد. طراحی خشک کن  تونلی گروه صنعتی هدایت به گونه ای است که قابلیت های جالب توجهی به شرح ذیل را در آنها پدید آورده است :

    استفاده از حداقل سوخت و انرژی الکتریکی
    سهولت استفاده ، نگهداری ، سرویس و نیاز به حداقل تعمیرات
    کاربرد بسیار وسیع بویژه در تولید انواع میوه های خشک، سبزیجات ، گیاهان دارویی خشک ، سیر و پیاز خشک و ....به دلیل امکان تنظیم و کنترل کامل فرآیند
    استاندارد بالا در مواد و مصالح بکار رفته ، قطعات و تجهیزات وایمنی بالای دستگاه خشک کن تونلی
    امکان نصب سریع ، دمونتاژ و انتقال به مکان دیگر خشک کن تونلی
    زیبایی و جلوه چشمگیر ظاهری خشک کن تونلی
    قیمت تمام شده مناسب محصول با توجه به ظرفیت بالای خشک کن
    رعایت موازین و استانداردهای بهداشتی در حد کمال خشک کن تونلی

نام های دیگر خشک کن تونلی از قبیل:
خشک کن بزرگ،خشک کن بزرگ صنعتی ، خشک کن صنعتی ، خشک کن میوه ، خشک کن سبزی ، خشک کن گیاهان دارویی ،خشک کن پیاز ؛ خشک کن سیر ، خشک کن زرشک ، خشک کن زعفران ، خشک کن چای ،خشک کن سویا ، خشک کن انگور و...  می باشد.


خشک کن تونلی


خشک کن تونلی   STD  1360

خشک کن  تونلی همانند انواع کابینی و نیم تونلی از پرکاربرد ترین خشک کن ها به ویزه برای خشک کردن انواع سبزیها ، میوه ها ، گیاهان دارویی ، سیر و پیاز ، کشمش ، و .... می باشند. ویژگی عمده  خشک کن تونلی ظرفیت بالا به علاوه چند منظوره بودن یا تنوع قابل توجه در انواع محصول تولیدی می باشد.

خشکاندن مواد در این خشک کن تونلی با استفاده از هوای گرم فیلتر شده با دما و میزان کنترل شده خواهد بود . این خشک کن ها از دو ناحیه حرارتی مستقل تشکیل شده اند و به روش نیمه پیوسته کار می کنند. ماده مرطوب روی سینی های مخصوص بارگیری  خشک کن تونلی شده و توسط واگن هایی به داخل خشک کن تونلی هدایت می گردد و پس از طی طول تونل در زمان مشخص ،محصول خشک شده از انتهای خشک کن تونلی خارج می شود.

دما و رطوبت توسط سنسور ها و تجهیزات بسیار دقیق کنترل می شود. حرکت واگن ها به شکل مکانیکی و با سرعت قابل تنظیم صورت می گیرد. طراحی خشک کن تونلی گروه صنعتی هدایت به گونه ای است که قابلیت های جالب توجهی به شرح ذیل را در آنها پدید آورده است :

    استفاده از حداقل سوخت و انرژی الکتریکی
    سهولت استفاده ، نگهداری ، سرویس و نیاز به حداقل تعمیرات در خشک کن تونلی
    کاربرد بسیار وسیع بویژه در تولید انواع میوه های خشک، سبزیجات ، گیاهان دارویی خشک ، سیر و پیاز خشک و ....به دلیل امکان تنظیم و کنترل کامل فرآیند
    استاندارد بالا در مواد و مصالح بکار رفته ، قطعات و تجهیزات وایمنی بالای دستگاه خشک کن تونلی
    امکان نصب سریع ، دمونتاژ و انتقال به مکان دیگر
    زیبایی و جلوه چشمگیر ظاهری
    قیمت تمام شده مناسب محصول با توجه به ظرفیت بالای خشک کن تونلی
    رعایت موازین و استانداردهای بهداشتی در حد کمال

نام های دیگر خشک کن تونلی از قبیل:
خشک کن بزرگ،خشک کن بزرگ صنعتی ، خشک کن صنعتی ، خشک کن میوه ، خشک کن سبزی ، خشک کن گیاهان دارویی ،خشک کن پیاز ؛ خشک کن سیر ، خشک کن زرشک ، خشک کن زعفران ، خشک کن چای ،خشک کن سویا ، خشک کن انگور و...  می باشد.خشک کن تونلی   خشک کن تونلی

Copyright © 2017 Hedayat CO. All Rights Reserved