تماس با ما

تماس با ما
2020-01-18 بدون نظر دسته‌بندی نشده admin

طراحی نقشه و نظارت

گروه صنعتی هدایت قادر به طراحی و ساخت انواع خشک کن های خاص برای محصولاتی با مشخصات کاملاً ویژه می باشد. شما می توانید با تماس با ما از مشاوره رایگان در خصوص انواع خشک کن های صنعتی بهره مند شوید. در سفارش این خشک کن ها مشخصات فیزیکی و شیمیایی ماده اولیه و محصول نهایی دقیقاً مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرد و با توجه به ظرفیت مورد انتظار ، محاسبات مربوط و طراحی این سیستم ها به دقت صورت می گیرد .

به جهت حذف هرگونه خطا و ریسک خسارت ناشی از آن ، یک دستگاه در مقیاس آزمایشگاهی طراحی و ساخته می شود و کلیه نتایج محاسبات در عمل مورد آزمون و مطالعه قرار می گیرد . نتایج حاصل از آزمایشات عملی انجام شده قابل تعمیم به سیستم بزرگ صنعتی خواهد بود . در اینجاست که طراحی نهایی سیستم صنعتی انجام خواهد شد و مشخصات فنی دقیق ، تعیین و به مشتری ارائه می گردد.

تماس با ما

در این فرآیند مشتری قبل از صرف هرگونه هزینه سنگین ، محصول را مشاهده و نسبت به کیفیت مطلوب آن اطمینان حاصل خواهد کرد . در صورت وجود هر گونه مشکل کیفی، آزمایشات عملی با شرایط جدید و متفاوت تکرار خواهد شد تا نهایتاً شرایط رسیدن به محصول مطلوب بدست آید . رسیدن به جواب منفی در این فرآیند نیز پاسخ ارزشمندی خواهد بود زیرا که از صرف هزینه گزاف جلوگیری خواهد کرد . طراحی انواع اسپری درایر ، خشک کن های بستر سیال ، و خشک کن های ویژه مواد شیمیایی ، معدنی ، دارویی ، بیولوژیک ، سلولزی و غیره بدین روش انجام می شود.

مشتریان خاص و ماشین سازها

گروه صنعتی هدایت درمواد خاصی که هزینه های حمل و نقل و هزینه های جانبی ساخت ماشین الات فراتر از حد معمول می باشد و با وجود شرایط اجرای پروژه در محل این امکان را به مشتریان خود می دهد که درصورت تمایل با طراحی و نظارت شرکت دستگاه درخواستی توسط خود کارفرما ساخته و نصب شود و یا به هنگام نیاز نیروهای متخصص گروه صنعتی هدایت به محل اعزام و بر پروژه نظارت خواهند داشت.در موارد خاص تر نیز برای نظارت بر کیفیت ، سرعت و دقت  متخصصان مربوطه بطور مستقیم با کارفرما همکاری می نمایند.

طرح با کارفرما اجرا با شرکت

گروه صنعتی هدایت آمادگی خود را در ساخت و اجرای مواردی که کارفرما طرح و یانقشه را از کشورهای خارجی و یا دستگاه های قبلی تهیه نموده و تمایل به ساخت آن را دارد اعلام می نماید.

مشاوره رایگان

۱- مشاوره حضوری به آدرس ذکر شده در منوی تماس  با ما
۲- مشاوره تلفنی با شماره                            ۳۶۵۱۲۵۶۱-۰۵۱
۳- مشاوره مکتوب از طریق         email: info@hedayatco.ir

  • کلیه دستگاه های گروه صنعتی هدایت دارای گارانتی میباشند.
  • قابل به ذکر است گارانتی ها نسبت به نوع سفارش و دستگاه متغیر از ۳ ماه تا ۵ سال می باشد.
  • انجام خدمات گارانتی نیز در کمترین زمان ممکن صورت میپذیرد.
  • یادآور میشویم تمام قطعات و لوازم گارانتی شده در این شرکت موجود می باشد و در اسرع وقت نسبت به تعمیر و یا تعویض قطعات فوق الذکر اقدام میشود.
چابک سازی ماشین آلات

چابک سازی ماشین آلات به دو بخش عمده چابک سازی جزعی و کلی تقسیم میشود.
۱- چابک سازی جزئی: تعمیر و یا تعویض قطعات فرسوده در ماشین آلات که بعد از انجام مشاوره و طراحی بر حسب خواست مشتری و نظارت مهندسین شرکت انجام می پذیرد.
۲- چابک سازی کلی: این نوع چابک سازی زمانی صورت میگیرد که مشتریان عزیز بعد از گذشت چند سال از فرسوده شدن و یا از پایین بودن بازده ماشین آلات رضایت کافی ندارند پس از مطلع ساختن شرکت اقدام به چابک سازی کلی میشود.

  • تماس با مدیریت:                                                            ۳۶۵۱۲۵۶۱-۰۵۱        ایمیل :                                                                  info@hedayatco.ir        
  • پشتیبانی:                                                                        ۳۶۵۱۲۵۶۲-۰۵۱        آدرس:  خراسان رضوی – مشهد – آزادی ۱۳۱ چهاراه پنجم دست چپ پلاک ۲۲
  • تلفکس:                                                                          ۳۶۵۱۲۵۶۳-۰۵۱
  • تلفن مستقیم:                                                                  ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷

 

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *